00982136303710

کیمیا تهران اسید

توضیحات description
توضیحات محصول کیمیا تهران اسید

سود گرانول چیست ؟

مشخصات محصول سود گرانول :

• نام شیمیایی : سود گرانول.

• اسامی مترادف با سود گرانول : سود گرانول کاستیک ، هیدروکسید سدیم.

• برند : سود گرانول در ایران تولید نمی شود و در بازار ایران سود گرانول عربستان، چین و روس موجود می باشد. از نظر دانه بندی سود گرانول عرب ریز و به صورت شکری و چین و روس به اندازه مش 3 تا 5 می باشد.

سود گرانول

تعریف سود گرانول

سود پرک یا سود سوز آور با فرمول شیمیایی NaOH یکی از مهم ترین مواد شیمیایی جهان است.

سود سوزآور یا همان هیدروکسید سدیم یکی از پرمصرف ترین مواد شیمیایی در دنیا شناخته شده است.

فروش سود پرک در اشکال مختلف وجود دارد.

سود پرک جامد به اشکال مختلف تولید می شود که عبارتند از : سود گرانول، سود پرک و سودپرک پودری که بنا به استفاده در صنایع مختلف متفاوت است.

این مطلب توسط شرکت کیمیا تهران اسید جمع آوری گردیده است.

سایت : www.tacid.ir

کلمات کلیدی

سود سوز آور- فروش سود پرک- فروش سود سوزآور- قیمت سود پرک- سود سوزآور در جدول- شیرین کردن زیتون با سود سوزآور- ایمنی سود پرک- تولید سود پرک-سود پرک در شیراز- سود پرک در اصفهان- موارد استفاده و کاربرد سود پرک- بسته بندی سود پرک- سوختکی با سود پرک- سود مایع چیست- کاربرد سود پرک در صنعت چرم - سود پرک- معرفی سود مایع- سود پرک 99 درصد- سود پرک کاستیک- تولید کننده سود پرک- فروش سود پرک در اصفهان- خریدار سود پرک 20 درصد- مرکز پخش سود پرک- فروش عمده سود پرک- مصارف سود پرک- سود جامد پرک- فروشنده اصلی سود پرک- موارد استفاده از سود پرک- سود پرک جامد- قیمت سود پرک جامد- سود پرک چیست-قیمت سود-سود پرک کاستیک چیست- سود کاستیک گرانول-کاربرد سود پرک-محلول سود مایع چیست-سود جامد-سود کاستیک

مشخصات فنی Technical Specifications
مشخصات فنی محصول کیمیا تهران اسید

فرمول شیمیایی

NaHO

شماره شناسایی ترکیبهای شیمیایی

1310-73-2

شماره استاندارد بین المللی

55X04QC32I

جرم مولی (گرم در مول)

39.9971

چگالی (گرم در سانتیمتر مکعب)

2.13

دمای ذوب (°C)

۳۱۸

دمای جوش (°C)

‎1388

اسیدیته (pka)

13

مقالات مرتبط Related Articles
مقالات مرتبط کیمیا تهران اسید

سود سوز آور

سود سوز آور

کیمیا تهران اسید تولید کننده و فروشنده سود سوز آور پرک و مایع با کیفیت بسیار بالا و قیمت بی نظیر با برند KTA.

فروش سود پرک

فروش سود پرک

کیمیا تهران اسید تولید کننده و فروشنده سود پرک 98 درصد با کیفیت عالی و خلوص بالا به همراه آنالیز برای استفاده در کارخانجات و مصارف داخل کشور و همچنین فروش سود پرک به صورت پالت بندی و به صورت فله و خرد می باشد. سود پرک نام مختصر سود کاستیک پرک یا سود سوزآور پرک می باشد که نمکی قلیایی سفید رنگ می باشد و دارای حالتی ناپایدار است. سود پرک باید در کیسه های پلی اتیلن دو و سه جداره بسته بندی شود به این دلیل که اگر سود پرک در معرض هوای آزاد قرار بگیرد رطوبت هوا را جذب می کند.

فروش سود سوز آور

فروش سود سوز آور

کیمیا تهران اسید فروش سود سوز آور مایع (سود مایع 50 درصد) در بشکه 220 لیتری و گالن 20 لیتری و همچنین سود پرک 98 درصد در کیسه های 25 کیلوگرمی برای مصرف در صنایع و کارخانجات تولید صابون و مواد شوینده، چرم سازی و صنایع نفت و پتروشیمی و بسیاری صنایع دیگر.

قیمت سود پرک

قیمت سود پرک

برای خرید سود پرک 98 درصد و سود مایع در بسته بندی های استاندارد و همچنین آشنایی با قیمت سود پرک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 33708312 – داخلی 102 و 103

فرم ثبت نظر Comment Form
فرم نظرخواهی کیمیا تهران اسید

کد امنیتی